Bezdrátová sluchátka / FlowMe TWS Blitzwolf / černé

Bezdrátová bluetooth sluchátka se stylovým modrým podsvícením FlowMe TWS Blitzwolf, bluetooth 5.0, kapacita baterie sluchátek 50mAh, doba poslechu 5 hodin na jedno nabití, odolnost IPX5 voděodolná, funkce HandsFree, sound systém, citlivost 95dB, odpor 16Ω, frekvenční rozsah 20-20000Hz, rozměr dobíjecího boxu 7 x 2,7 x 2,8cm

1 190 Kč
Můžeme doručit do:
20.5.2021
Skladem

Zvuk HiFi Stereo sound

Bezdrátová sluchátka FlowMe TWS Blitzwolf Vás nadchnou především skvělým zvukem a spoustou užitečných funkcí. Samozřejmostí je automatické rychlé párování prostřednictvím nejnovějšího bluetooth 5.0 kompatibilní s operačními systémy Android a IOS. Bluetooth 5.0 je navíc energeticky mnohem šetrnější, než předchozí generace, takže výrazně prodlužuje dobu poslechu na jednonabití.

 

 

 6

 

 

 

Systém pro odstranění vnějších šumů

Skvělý poslech s čistým zvukem ve výškách a hlubokými basy si užijete i v hlučném prostředí s vylepšeným systém HiFi sound stereo. Aby byl Váš zážitek z hudby úplný a ničím nerušený jsou sluchátka doplňena systém pro odstranění vnějších hluků a šumů CVC 8.0 Noise Cancelling.

 

 

 

 2

 

 

 

 

Až 5 hodin poslechu na jedno nabití

Sluchátka TWS Blitzwolf mají každé integrovanou baterii s kapacitou 50mAh.  Ta zajistí 5 hodin nepřetržitého poslechu hudby, nebo až 10 hodin telefonního hovoru na jedno nabití. Dobíjecí box nabízí až 4 opakované dobíjecí cykly do plné kapacity baterie sluchátek atím prodlouží celkovou dobu poslechu až na 20 hodin. Se systémem "fastcharging" s sluchátka dobijí za méně než 1 hodinu.

 

 

 9

 

 

 

 

Odolnost IPX5

Sluchátka TWS Blitzwolf jsou konstruována s certifikovanou odolností IPX5. Kromě odolnosti proti prachu a potu můžete sluchátka používat také při sprchování, nebo koupání, protože jsou vodotěsná. Pozor, používání sluchátek pod vodou výrazně snižuje dosah bluetooth. Při používání ve vodě lze počítat s dosahem signálu okolo 10 metrů.

 

 

 

4

 

 

 

Hands Free

Se sluchátky TWS Blitzwolf můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu a zároveň také vyřizovat příchozí hovory. Kombinace integrovaného mikrofonu a dotykového ovládání "one touch" na bocích sluchátek umožňuje jedním stiskem přijmout, odmítnout, nebo zakončit hovor. Funkce je aktivní automaticky, jakmile spárujete sluchátka s mobilním telefonem.

 

 

 

 4

 

 

 

Perfektně padnou

Sluchátka TWS Blitzwolf jsou jako stvořená k pohybovým aktivitám. Jejich ergonomicky navržený tvar poskytuje komfort během dlouhého poslechu, perfektně drží za všech okolností a dokonale izolují od okolního prostředí. Aby Vám sluchátka perfektně seděla, součástí balení jsou tři sady gumových náušníků různých velikostí.

 

 

3

 

 

 

 

LED ukazatel stavu nabití

Pro neustálý přehled o aktuální kapacitě baterie sluchátek je dobíjecí pouzdro vybavené LED ukazatelem aktuálního stavu baterie

 10

 

Obsah balení

 • Sluchátka TWS Blitzwolf
 • Sada 3 velikostí náhradních gumiček
 • Dobíjecí kabel
 • Manuál

 

 

 

 Intuitivní ovládání

 • Zapnutí a vypnutí
 • Přehrávání
 • Pauza
 • Následující skladba
 • Příjem hovoru
 • Ukončení hovoru
 • Odmítnutí hovoru

 

 

 

 

Kód Kód: 240
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.15 kg
Bluetooth: 5.0
Citlivost: 95dB
Doba hovoru na jedno nabití: 8 hodin
Doba poslechu na jedno nabití: 5 hodin
Dotykové ovládání: Ano
Frekvenční rozsah: 20 - 20000 Hz
Funkce Hands Free: Ano
Funkce PowerBanky: Ne
Hmotnost dobíjecího boxu: 120g
Hmotnost sluchátka: 5g
Integrovaný mikrofon: Ano
Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: 520mAh
Kapacita baterie sluchátek: 50mAh
Kompaktibilní: Android / IOS /
Odpor: 16Ω
Odstranění vnějších šumů: CVC 8.0 Noise
Rozměr dobíjecího boxu: 7 x 2,7 x 2,8cm
Rozměry sluchátek: 2,5 x 1,7 x 1,5cm
Technologie zvuku: 8D HiFi stereo sound
Vodotěsnost: IPX5 vodotěsné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: