Bezdrátová sluchátka / FlowMe TWS M2 Stereo / černé

Bezdrátová bluetooth sluchátka FlowMe TWS M2 Stereo, bluetooth 5.0, kapacita baterie sluchátek 50mAh, doba poslechu 4-5 hodin na jedno nabití, odolnost IPX5 voděodolná, funkce HandsFree, sound systém 8D HiFi stereo sound, systém odstranění vnějších šumů CVC 8.0 Noisekapacita dobíjecího pouzdra 500mAh, citlivost 105dB, odpor 16Ω, frekvenční rozsah 15-22000Hz, rozměr dobíjecího boxu 7,5 x 2,8 x 3,4cm

590 Kč
Můžeme doručit do:
22.6.2021
Skladem

Překvapivý zvuk 8D HiFi Stereo sound

Bezdrátová sluchátka FlowMe TWS M2 Stereo jsou na první pohled nenápadná sluchátka, která Vás však překvapí skvělým zvukem a spoustou užitečných funkcí. Samozřejmostí je automatické rychlé párování prostřednictvím nejnovějšího bluetooth 5.0 kompatibilní s operačními systémy Android a IOS. Bluetooth 5.0 je navíc energeticky mnohem šetrnější, než předchozí generace, takže výrazně prodlužuje dobu poslechu na jednonabití.

 

 

 

 9

 

 

 

 

Systém pro odstranění vnějších šumů

Skvělý poslech s čistým zvukem ve výškách a hlubokými basy zajišťuje vylepšený systém HiFi 8D stereo sound. Dokonalý a ničím nerušený zážitek z hudby si užijete se systém pro odstranění vnějších hluků a šumů CVC 8.0 Noise.

 

 

 

 

 12

 

 

 

 

Až 5 hodin poslechu na jedno nabití

Sluchátka TWS M2 Stereo mají každé integrovanou baterii s kapacitou 50mAh.  Ta zaručuje 4-5 hodin nepřetržitého poslechu hudby, nebo až 10 hodin telefonního hovoru na jedno nabití. Dobíjecí box nabízí až 4 opakované dobíjecí cykly do plné kapacity baterie sluchátek se systémem "fastcharging", který dobije sluchátka za 1 hodinu.

 

 

 14

 

 

 

 

Odolnost IPX5

Sluchátka TWS M2 Stereo jsou konstruována s certifikovanou odolností IPX5. Kromě odolnosti proti prachu a potu můžete sluchátka používat také při sprchování, nebo koupání, protože jsou vodotěsná. Pozor, používání sluchátek pod vodou výrazně snižuje dosah bluetooth. Při používání ve vodě lze počítat s dosahem signálu okolo 10 metrů.

 

 

 15

 

 

 

Hands Free

Se sluchátky TWS M2 Stereo můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu a zároveň také vyřizovat příchozí hovory. Kombinace integrovaného mikrofonu a dotykového ovládání "one touch" na bocích sluchátek umožňuje jedním stiskem přijmout, odmítnout, nebo zakončit hovor. Funkce je aktivní automaticky, jakmile spárujete sluchátka s mobilním telefonem.

 

 

 

 11

 

 

 

Perfektně padnou

Sluchátka TWS M2 Stereo jsou jako stvořená k pohybovým aktivitám. Jejich ergonomicky navržený tvar poskytuje komfort během dlouhého poslechu, perfektně drží za všech okolností a dokonale izolují od okolního prostředí. Aby Vám sluchátka perfektně seděla, součástí balení jsou tři sady gumových náušníků různých velikostí.

 

 

 10

LED ukazatel stavu nabití

Pro neustálý přehled o aktuální kapacitě baterie sluchátek je dobíjecí pouzdro vybavené LED ukazatelem aktuálního stavu baterie

 

 

 

 8

 

 

 

 

Obsah balení

 • Sluchátka TWS M2 Stereo
 • Sada 3 velikostí náhradních gumiček
 • Dobíjecí kabel
 • Manuál

 

 

 

 Intuitivní ovládání

 • Zapnutí a vypnutí
 • Přehrávání
 • Pauza
 • Následující skladba
 • Příjem hovoru
 • Ukončení hovoru
 • Odmítnutí hovoru

 

 

 

 

Kód Kód: 198
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Bluetooth: 5.0
Citlivost: 105dB
Doba hovoru na jedno nabití: 10 hodin
Doba poslechu na jedno nabití: 4-5 hodin
Dotykové ovládání: Ano
Frekvenční rozsah: 15 - 22000 Hz
Funkce Hands Free: Ano
Funkce PowerBanky: Ne
Hmotnost dobíjecího boxu: 120g
Hmotnost sluchátka: 5g
Integrovaný mikrofon: Ano
Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: 500mAh
Kapacita baterie sluchátek: 50mAh
Kompaktibilní: Android / IOS /
Odpor: 16Ω
Odstranění vnějších šumů: CVC 8.0 Noise
Rozměr dobíjecího boxu: 7,5 x 2,8 x 3,4cm
Rozměry sluchátek: 1,5 x 2,2 x 2,1cm
Technologie zvuku: 8D HiFi stereo sound
Vodotěsnost: IPX5 vodotěsné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: