Bezdrátová sluchátka / FlowMe Whizzer TP1 / Černé

Bezdrátová sluchátka FlowMe Whizzer TP1 pro nejnáročnější uživatele, kteří si chtějí užít skvělý poslech ve kvalitě HiFi stereo sound / párování přes bluetooth 5.0 / doba poslechu až 6 hodin na jedno nabití / odolnost IPX5 vodotěsná / funkce HandsFree / citlivost 108dB / odpor 32Ω, /frekvenční rozsah 15-22000Hz / hmotnost sluchátka 5g

1 890 Kč
Můžeme doručit do:
20.5.2021
Skladem

Špičkový zvuk 9D HiFi Stereo sound

Bezdrátová sluchátka FlowMe Whizzer TP1 jsou vybavena spoustou užitečných funkcí, které nadchnou i náročné uživatele. Skvělé zpracování a design nadchnou veškeré Vaše smysly. Samozřejmostí je automatické rychlé párování prostřednictvím nejnovějšího bluetooth 5.0 kompatibilní s operačními systémy Android a IOS. Bluetooth 5.0 je navíc energeticky mnohem šetrnější, než předchozí generace, takže výrazně prodlužuje dobu poslechu na jednonabití.

 

 

 5

 

 

 

Systém pro odstranění vnějších šumů

Skvělý poslech s čistým zvukem ve výškách a hlubokými basy, které Vás nabudí zajišťuje vylepšený systém HiFi 9D sound stereo. Ten dovede produkovat až 28dB v každém sluchátku. Dokonalý a ničím nerušený zážitek z hudby si užijete díky systému pro odstranění vnějších hluků a šumů CVC 8.0 Noise Cancelling

 

 

 2

 

 

 

Až 6 hodin poslechu na jedno nabití

Sluchátka TWS Whizzer TP1 mají každé integrovanou baterii s kapacitou 55mAh. Ta zajišťuje 5-6 hodin nepřetržitého poslechu hudby, nebo až 10 hodin telefonního hovoru na jedno nabití. Dobíjecí box s kapacitou 450mAh umožňuje až 4 opakované dobíjecí cykly  atím prodlužuje celkovou dobu poslechu až na 25 hodin. Do plné kapacity se sluchátka dobijí se systémem "fastcharging" za 1 hodinu.

 

 

 

 9 (3)

 

 

 

Odolnost IPX5

Sluchátka TWS Whizzer TP1 jsou konstruována s certifikovanou odolností IPX5. Kromě odolnosti proti prachu a potu můžete sluchátka používat také při plavání, nebo koupáníPozor, používání sluchátek pod vodou výrazně snižuje dosah bluetooth. Při používání ve vodě lze počítat s dosahem signálu okolo 10 metrů.

 

 

 32

 

 

 

Hands Free

Se sluchátky TWS Whizzer TP1 můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu a zároveň také vyřizovat příchozí hovory. To oceníte jak v autě, tak při cvičení nebo běhání, kdy nebudete muset odbýhat k příchozím hovorům. Kombinace integrovaného mikrofonu a dotykového ovládání "one touch" na bocích sluchátek umožňuje jedním stiskem přijmout, odmítnout, nebo zakončit hovor. Funkce je aktivní automaticky, jakmile spárujete sluchátka s mobilním telefonem.

 

 

 1

 

 

 

 

Perfektně padnou

Sluchátka TWS Whizzer TP1 jsou jako stvořená k pohybovým aktivitám. Jejich ergonomicky navržený tvar poskytuje komfort během dlouhého poslechu, perfektně drží za všech okolností a dokonale izolují od okolního prostředí. Aby Vám sluchátka perfektně seděla, součástí balení jsou tři sady gumových náušníků různých velikostí.

 

 

 9 (3)

 

 

 

Obsah balení

 • Sluchátka TWS Whizzer TP1
 • Sada 3 velikostí náhradních gumiček
 • Dobíjecí kabel
 • Manuál

 

 

 

 Intuitivní ovládání

 • Zapnutí a vypnutí
 • Přehrávání
 • Pauza
 • Následující skladba
 • Příjem hovoru
 • Ukončení hovoru
 • Odmítnutí hovoru

 

 

 

 

Kód Kód: 219
Jméno značky: Whizzer
Kategorie: Bezdrátová sluchátka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Bluetooth: 5.0
Citlivost: 108dB
Doba hovoru na jedno nabití: 10 hodin
Doba poslechu na jedno nabití: 5-6 hodin
Dotykové ovládání: Ano
Frekvenční rozsah: 20 - 22000 Hz
Funkce Hands Free: Ano
Funkce PowerBanky: Ne
Hmotnost dobíjecího boxu: 180g
Hmotnost sluchátka: 5g
Integrovaný mikrofon: Ano
Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: 450mAh
Kapacita baterie sluchátek: 55mAh
Kompaktibilní: Android / IOS /
Odpor: 32Ω
Odstranění vnějších šumů: CVC 8.0 Noise Cancelling
Rozměr dobíjecího boxu: 6,3 x 6,3 x 3,8cm
Rozměry sluchátek: 4,5 x 1,6 x 2,5cm
Technologie zvuku: HiFi stereo sound
Vodotěsnost: IPX5 vodotěsné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: