Dron PulsGo V666 Max / ovladač s displejem / Full DH kamera
Dron PulsGo V666 Max s kamerou a odolnou konstrukcí pro první zážitky z létání i pořizování záznamů. Vhodný pro děti od 5 let věku na létání venku i uvnitř.
- výdrž až 25 minut letu
- Full HD kamera a ovladač s 5,4" displejem
- automatický start a přistání
- max. letová výška 120m
- dosah ovladače až 3km
- elektronicky nastavitelný úhel záběru kamery
- EIS elektronická stabilizace obrazu
- ukládání záznamu na SD kartu až 128GB
- spolehlivé bezkartáčové motory
- osvětlení pro noční létání
- hmotnost 188g
Létání i zábava pro děti a začátečníky
Užijte si zábavu při létání a pořizování prvních snímků z výšky. Dron PulsGo V666 Max je vhodný pro děti od 5 let věku a začátečníky, připravený na létání venku i uvnitř - zábavu si tak užijete na zahradě i obýváku. Díky ovladači s vlastním 5,4" displejem a funkci automatického startu je ovládání velice jednoduché. Po zapnutí je dron připravený k okamžitému letu, natáčení videa i pořizování fotografií. S odolnou konstrukcí a uzavřenými rotory, je létání bezpečné i pro menší děti bez rizika úrazu nebo poškození - dron můžete bez obav vzít do ruky i během letu.
Dron PulsGo V666 Max má hmotnost 188g (včetně baterie) a kompaktní rozměry, se kterými se vejde na dlaň jedné ruky. Díky tomu můžete vzít dron kamkoliv sebou. Pro bezpečné přenášení má stylovou brašnu, do které se vejde kromě dronu i veškeré příslušenství. Baterie s kapacitou 1000mAh zajišťuje až 25 minut létání, natáčení videa a zábavy. Pořízený záznam se automaticky ukládá na SD kartu. Upravit lze také jednu ze tří letových rychlostí. Od nejpomalejší - pro snadné ovládání a létání v interiéru, až po rychlost 40km/h pro venkovní zábavu.
PulsGo V666 Max
Nekonečná zábava při létání a pořizování záznamu pro děti i dospělé.
První fotografie a videa
S dronem V666 Max si užijí zábavu děti i dospělí a to nejen při létání, ale také pořizování fotografií a videa. Dron má širokoúhlou přední kameru s úhlem záběru 120°. Během létání můžete natáčet video nebo vytvářet fotografie v HD kvalitě. Základní EIS elektronická stabilizace obrazu vyrovná náhlé prudké změny směru letu a vibrace rotorů. Na dálkovém ovladači je možné upravit ideální úhel snímání kamery i během letu v rozsahu 0-90°. Focení a natáčení videa je pro děti kromě zábavy také skvělý způsob pro rozvoj kreativity i fantazie.
Užijte si zábavu s dronem PulsGo V666 Max
Přední HD kamera
Podívejte se na svět z výšky a pořiďte si první snímky pro radost i zábavu. Dron V666 Max má přední kameru s úhlem záběru 120°, se kterou můžete vytvářet fotografie i natáčet video. Rozlišení přední kamery:
- fotografie 1920 x 1080px ( Full HD )
- video 1280x 720px (HD)
Během letu je možné na dálkové ovladači elektronicky nastavit ideální úhel záběru kamery v rozsahu 0-90°. Pořízený záznam se ukládá na SD kartu s podporovanou kapacitou 8-128GB vloženou do dálkového ovladače, nebo přímo do paměti telefonu (při létání s aplikací).

Spolehlivé a bezúdržbové motory
Dron PulsGo V666 Max má bezkomutátorové (bezuhlíkové) motory typ 1503 s výkonem 8W, které mají proti klasickým kartáčovým motorům plynulejší chod, rychlejší reakce, nižší opotřebení a lepší energetickou účinnost. Výsledkem je stabilita dronu, potřebný výkon, delší doba letu a dlouhodobě spolehlivý provoz bez nutnosti servisu.
Dolet a dosah signálu ovladače je až 3 km a dosah propojení s aplikací až 1,2 km (v závislosti na terénu a podmínkách v místě letu). Dron V666 Max umožňuje nastavit tři rychlosti letu - od pomalé pro začátky a létání v místnostech, až po maximální rychlost 40km/h pro venkovní zábavu.

Odolný konstrukce s kryty vrtulí
Dron je připravený na zábavu i drobné kolize při prvních letech. Trup je vyrobené z odolného a pružného ABS plastu, který v kombinaci s nízkou hmotností odolá i drobným nárazům do pevných překážek, jako jsou například stěny. Pro děti a začátečníky tak nehrozí bezprostřední riziko poškození při hraní a prvních letech.
Model V666 Max má navíc konstrukci s uzavřenými rotory, která chrání rotory a zároveň je bezpečná. Dron můžete startovat z dlaně, nebo vzít do ruky během letu bez nebezpečí úrazu od vrtulí.

2 režimy létání
Dron PulsGo V666 Max umožňuje dva režimy létání - s dálkovým ovladačem nebo s aplikací Wifi UAV v mobilním telefonu. Před každým letem si můžete vybrat, jestli k ovládání dronu, přenosu obrazu a ukládání záznamu použijí dálkový ovladač nebo aplikaci staženou v telefonu.
V případě létání s ovladačem se po zapnutí dron a ovladač ihned spárují, včetně okamžitého přenosu obrazu. Pořízený záznam se v tomto případě ukládá na SD kartu vloženou do ovladače.
Při létání s aplikací se dron a aplikace v telefonu propojí přes WiFi hotspot síť, kterou dron po svém zapnutí automaticky vysílá. V tomto případě se záznam ukládá přímo do paměti telefonu.

Ovladač s 5,4" displejem
Dron PulsGo V666 Max je připravený na to, aby bylo ovládání maximálně jednoduché. Žádné nastavování, kalibrace ani párování. Díky ovladači s 5,4" LED displejem a baterií máte vždy u sebe vše, co k létání potřebujete. Po zapnutí se ovladač automaticky spáruje s dronem, včetně přenosu obrazu.
Na displeji ovladače vidíte obraz z kamery, letové informace jako je výška, vzdálenost nebo stav baterie. Přímo na ovladači je slot na SD kartu, pro ukládání záznamu. Součástí příslušenství je také USB adaptér, pomocí kterého můžete po skončení letu snadno stáhnout záznam přímo do počítače. Ovladač má vlastní baterii s kapacitou 350mAh a přibližnou výdrží 3 hodiny provozu, takže se při létání nemusíte nijak omezovat.

Mobilní aplikace Wifi UAV
Kromě ovladače můžete k létání využít také aplikaci staženou do mobilního telefonu. Aplikace Wifi UAV je určena pro všechny telefony Android a IOS.
Pomocí aplikace lze ovládat veškeré funkce dronu i samotný let, stejně jako přes dálkový ovladač. V aplikaci jsou zobrazené informace o letových hodnotách, stavu baterie nebo síle signálu. Při létání s aplikací se pořízený záznam ukládá přímo do galerie telefonu, odkud ho můžete dále sdílet nebo upravovat. Aplikace má také základní verzi pro postprodukční úpravy videa a fotografií.

Obsah balení
- dron PulsGo V666 Max šedý
- dálkový ovladač s 5,4" displejem
- 2x baterie
- sada 4 kusů náhradních vrtulí
- servisní šroubovák
- napájecí kabel
- USB adaptér pro SD kartu
- přepravní box
- originální krabici

| Kategorie: | Sada dronu se 2 bateriemi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 0792649662762 |
| Automatický start a přistání: | Ano |
| Barometr: | Ano |
| barva:: | černá |
| Detekce překážek: | Ano |
| Doba letu: | až 25 minut |
| Dosah ovladače: | 3000 metrů |
| Dosah WiFi přenosu obrazu: | 1200 metrů |
| Elektronické natáčení kamery: | Ano / 90° |
| Fotografie gestem: | Ano (v aplikaci) |
| GPS: | ne |
| Gyroskop: | Ano / 6 osý |
| Hmotnost dronu: | 188g |
| Kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 3,7V / 1000mAh |
| Mobilní aplikace: | Wifi UAV |
| Napájení ovladače: | Vlastní baterie 3,7V / 350mAh |
| Návrat při vybité baterii: | Ano |
| Návrat při ztrátě orinetace: | Ne |
| Návrat při ztrátě signálu: | Ano |
| Osvětlení dronu: | Ano |
| Režim FolowMe: | Ne |
| Rozlišení fotografie: | 3840x2160px |
| Rozlišení videa: | 1280*720px (15fps) |
| Rozměry dronu: | 15,5 x 15,5 x 4,7 cm |
| Stabilizace obrazu kamery: | EIS / Elektronická stabilizace |
| Technologie přenosu obrazu: | WiFi 5G aplikace / 2,4GHz ovladač |
| Traťový let: | Ano |
| Typ displeje ovladače: | LED displej |
| Typ motorů: | bezkartáčové motory |
| Úhel záběru přední kamery: | 120° |
| Velikost displeje ovladače: | 5,4" (13,5cm) |
| Video gestem: | Ano |
| ZOOM: | Ne |
Dron PulsGo V666 Max
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Objevte kvalitu za férové ceny. Jsme přímým dovozcem elektronicky značky PulsGo, která spojuje moderní technologie, prémiové materiály, precizní zpracování a jedinečný design.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Youngeast Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 101-105, Building 5, Zone C, Jinxiu Huacheng, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen City, Guangdong Province, China |
| E-mail : | carriecao@youngeast.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Eqshop 787 s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Budapešťská 1491/5, Praha 10 - Hostivař, 102 00 |
| E-mail zástupce v EU : | info@equil.cz |
