Ochranné sklo pro chytré hodinky PulsGo EVOLVE QX17 Fit
Ochranné sklo s vysokou citlivostí a 100% propustností určené pro displeje chytrých hodinek EVOLVE QX17 Fit / tloušťka 0,2mm / chrání displej proti odřeninám, škrábancům, vodě a dalšímu poškození / sada 1ks ochranného skla, 2kusy čistících ubrousků, 1 kus čističe prachu /
Maximální ultratenká ochrana
Ochranné transparentní sklo s vysokou citlivostí na displej chytrých hodinek EVOLVE QX17 Fit s úhlopříčkou 2,01". Skvěle ochrání displej chytrých hodinek proti poškrábání nebo zašpinění displeje.
Ochranné sklo má tloušťku pouze 0,2mm, takže zcela splyne s displejem chytrých hodinek. Použitý materiál dodává maximální ochranu, zároveň zajišťuje 100% původních dotykových vlastností displeje a 99,9% propustnost barev.
Ochranné sklo je určeno přímo pro model EVOLVE QX17 Fit bez nutnosti dalších úprav velikosti. Nalepení skla je snadné, bez hutnosti návštěvy servisu. Součástí balení jsou čistící ubrousky a samolepka. Pro první nalepení má sklo speciální vrstvu, pomocí které nalepíte fólie bez vzduchových bublinek.
Vysoce odolné proti:
- Proti poškrábání
- Proti otiskům prstů
- Proti nárazům
- Proti mastnotě
Obsah balení
- 1x ochranné sklo
- 2x čistící ubrousky na displej
- 1x čistící samolepka na prach
- 1x originální balení
| Kategorie: | Ochranné fólie a skla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 0792649663684 |
| Tloušťka: | 0,2mm |
| Tvar: | kulatý |
| Určeno pro hodinky: | PulsGo EVOLVE QX17 Fit |
| Velikost: | úhlopříčka 2,01" |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Objevte kvalitu za férové ceny. Jsme přímým dovozcem elektronicky značky PulsGo, která spojuje moderní technologie, prémiové materiály, precizní zpracování a jedinečný design.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Youngeast Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 101-105, Building 5, Zone C, Jinxiu Huacheng, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen City, Guangdong Province, China |
| E-mail : | carriecao@youngeast.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Eqshop 787 s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Budapešťská 1491/5, Praha 10 - Hostivař, 102 00 |
| E-mail zástupce v EU : | info@equil.cz |
