Baterie pro dron PulsGo L200 Pro / 1600mAh / 7.4V / 11,84Wh
Originální náhradní baterie pro dron dron PulsGo L200 Pro / kapacita baterie 1600mAh / napětí 7.4V / 11,84Wh
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 2500 Kč platíme dopravu my!
99.8 % zboží skladem
Připraveno na okamžitou expedici k vám!
Doručení do 24 hodin
Pokud nakoupíte do 10:00, zítra máte doma
Servis a poradenství
Poradíme, když si nevíte s něčím rady
Originální náhradní baterie pro dron dron PulsGo L200 Pro.
Technické parametry
Stavnová
Určena proL200 Pro
Hmotnost56,2g
Barvačerná
Kapacita baterie v mAh1600mAh
Napětí7,4V
Kapacita baterie ve Wh11,84Wh
Doba nabíjení2 hodiny
| Kategorie: | Náhradní díly a příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 0792649662861 |
| Kapacita baterie: | 1600 mAh |
| Napětí: | 7,4 V |
| určeno pro:: | PulsGo L200 Pro |
| Výdrž baterie: | 11,84 Wh |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Objevte kvalitu za férové ceny. Jsme přímým dovozcem elektronicky značky PulsGo, která spojuje moderní technologie, prémiové materiály, precizní zpracování a jedinečný design.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Youngeast Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 101-105, Building 5, Zone C, Jinxiu Huacheng, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen City, Guangdong Province, China |
| E-mail : | carriecao@youngeast.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Eqshop 787 s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Budapešťská 1491/5, Praha 10 - Hostivař, 102 00 |
| E-mail zástupce v EU : | info@equil.cz |
