Bezdrátová sluchátka REMAX CozyPods W30N / ENC / bílá
Bezdrátová sluchátka REMAX CozyPods W30N s technologií ENC pro ztišení okolního hluku a nerušený poslech hudby. Dobíjecí box s dotykovým displejem pro pohodlné ovládání sluchátek.
- kompatibilní s Android, IOS, Mac a Windows
- odstranění okolního hluku ENC a ANC
- reproduktor 13mm s výkonem 3mW
- dobíjecí box s dotykovým displejem
- výdrž až 30 hodin (v kombinaci s boxem)
- nastavení akvalizéru, svítilna
- funkce "najdi sluchátka" a časovač
- 3 velikosti gumiček do uší / poutko na box
Skvělá hudba, čisté hovory a snadné ovládání
Bezdrátová TWS sluchátka REMAX CozyPods W30N jsou ideální pro každodenní poslech hudby i telefonování. S technologií ANC a ENC si užijete čistý zvuk i v rušném prostředí – na ulici, v kanceláři i na cestách. Ergonomický tvar a nízká hmotnost zajišťují pohodlné nošení bez tlaku a spolehlivé držení v uších. S třemi sadami různých velikostí gumiček si sluchátka vždy přizpůsobíte přesně podle sebe.
Sluchátka REMAX CozyPods W30N mají kompaktní dobíjecí box s dotykovým displejem, který slouží nejen k nabíjení, ale také k ovládání funkcí. Přímo na boxu můžete přepínat skladby, upravit hlasitost, přijímat hovory nebo přeskakovat skladby. Tou největší výhodou však je možnost aktivovat nebo vypnout na dotykovém displeji funkce ANC, ENC a prostorového zvuku přesně podle situace - nechte jedním stisknutím obklopit tichem a vychutnejte si jen hudbu. Kromě toho můžete nastavit ekvalizér, ovládat foťák v telefonu, zapnout svítilnu, nebo spustit časový odpočet.
Výkon bez kompromisů!
Sluchátka jsou vybavená měniči s výkonem 3 mW, které poskytují čistý a vyvážený zvuk vhodný pro hudbu, podcasty i hovory. S Bluetooth 5.4 a moderním čipem JL7003D8 se můžete spolehnout na stabilní připojení s dosahem 10-15 metrů. Každé sluchátko má vlastní baterii 30mAh, která zajistí 5 hodin poslechu nebo 3 hodiny telefonování. V kombinaci s dobíjecím boxem máte dostatek energie na celý den bez zásuvky. Sluchátka můžete až 5x dobít, čímž se celková doba poslechu prodlužuje až na 30 hodin.
Proč REMAX CozyPods W30N
Extra pohodlná a lehká
Sluchátka REMAX CozyPods W30N mají ergonomický tvar, díky kterému skvěle drží v uších, netlačí a nevypadávají ani při rychlém pohybu. S hmotností 3,8g sluchátka na uších prakticky necítíte ani při celodenní nošení.
Sluchátka mají uzavřenou konstrukci s gumičkami do uší, která při poslechu přirozeně izoluje uživatele od okolí a hluku. Díky tomu sluchátka fixují v uších při sportu, rychlého pohybu i práci. Balení obsahuje 3 páry různých velikostí gumiček do uší. se kterými si sluchátka nastavíte přesně podle sebe.

Kvalitní zvuk bez kompromisů
Sluchátka REMAX CozyPods W30N mají dostatek výkonu pro poslech hudby i telefonování. Srdcem každého sluchátek je reproduktor s dynamickým měničem, který má průměr 8mm a výkon 3mW.
Kvalitní čip zajišťuje nízkou latenci 60ms, takže reakce sluchátek na signál je takřka okamžitá. Díky tomu se sluchátka neztratí ani při hraní her a sledování akčních filmů.

Dva mikrofony pro optimální sběr zvuku
Kromě poslechu hudby můžete sluchátka REMAX CozyPods W30N používat také k telefonování. Každé sluchátko má 2 citlivé mikrofony pro optimální snímání příchozích zvuků.
Chcete telefonovat a přesto zůstat v bezpečí a kontaktu s okolím? Se sluchátky REMAX CozyPods W30N to není žádný problém. Sluchátka se párují jedno k druhému, takže při poslechu hudby i telefonování můžete používat pouze jedno sluchátko. Druhé ucho zůstává volné a umožňuje vnímat dění a zvuky v okolí.

Dotykové ovládání boxu
Se sluchátky REMAX CozyPods W30N je poslech hudby stylový i pohodlný zároveň. Ovládat funkce můžete bez neustálého vytahování mobilního telefonu z kapsy. Box sluchátek má totiž dotykovým displeje, který umí víc než čekáte. Během poslechu spustíte skladbu, přeskočíte vpřed i vzad, změníte hlasitost nebo přepnete ekvalizér - přesně podle skladby která hraje.
Při telefonování přijmete / odmítnete hovor, zvýšíte hlasitost nebo vypnete ENC mikrofonu. Kromě toho box umožňuje také spoustu praktických funkcí jako zobrazení času, nalezení ztraceného sluchátka, zapnutí svítilny, ovládání foťáku v telefonu, nebo spuštění časového odpočtu.

Nastavení AKVALIZÉRU
Sluchátka REMAX CozyPods W30N myslí i na nejmenší detaily a umožňují nastavení akvalizéru podle stylu přehrávané hudby a individuálním preferencím bez nutnosti stahování externích aplikace.
Přímo na dobíjecím boxu si můžete vybrat jeden z pěti režimů ekvalizéru Normal, Rock, Pop, Classic a Jazz. Každý režim se liší nastavením basů, výšek a středů.

Technologie ANC a ENC
Sluchátka REMAX CozyPods W30N přináší lepší zážitek z poslechu hudby ať jste kdekoliv! Během poslechu můžete nastavit jeden ze čtyř režimů odstranění hluku a nastavení zvuku. Ať už cestujete hromadnou dopravou, jdete po rušné ulici, pracujete v open space kanceláři nebo sedíte v hlučné školní třídě s technologiemi pro aktivní odstranění okolních hluků ANC (Active noice cancelling) a ENC (Anviromental noice cancelling) se nemusíte nechat rušit.
- ANC je technologie, která aktivně potlačuje okolní hluk, aby mohl uživatel poslouchat hudbu nebo mluvit po telefonu bez rušení. Tato technologie funguje tak, že mikrofony sluchátka nepřetržitě snímají zvukové vlny z okolního prostředí a po vyhodnocení algoritmem generují opačné zvukové vlny (tzv. „antihluk“), které se vzájemně vyruší.
- ENC je technologie, která pomocí mikrofonů na sluchátku detekuje okolní hluk, který následně odfiltruje od Vašeho hlasu při telefonování. Díky tomu zní Váš hlas čistě a jasně, i ve velmi hlučném prostředí. S

Obsah balení:
- REMAX CozyPods W30N
- Dobíjecí box
- Napájecí kabel
- Sada 3 párů gumiček
- Poutko na dobíjecí box
- Uživatelský manuál.

| Kategorie: | Bezdrátová sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6954851221401 |
| barva:: | bílá |
| Bluetooth: | 5.4 |
| Doba hovoru na jedno nabití: | 3 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Doba poslechu na jedno nabití: | 5 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20Hz - 20KHz |
| Hmotnost dobíjecího boxu: | 65g |
| Hmotnost sluchátka: | 3,8g |
| Integrovaný mikrofon: | Ano 2x každé sluchátko |
| Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: | 360mAh |
| Kapacita baterie sluchátek: | 35mAh |
| Kompaktibilní: | Android 5.0 / IOS 8.0 a vyšší / Windows 7 a vyšší |
| Latence: | 60ms |
| Materiál reproduktoru: | Titan |
| Membrána reprodutkoru: | grafit |
| Odpor: | 32Ω |
| Odstranění vnějších šumů: | CVC 8.0 Noise Cancelling |
| Průměr měniče: | 13mm |
| SNR: | 39dB |
| Vodotěsnost: | IPX65 |
| Výkon reproduktoru: | 3mW |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
