Bezdrátová sluchátka Lenovo ThinkPlus XT80 TWS / černá
Bezdrátová sluchátka Lenovo ThinkPlus XT80 se silikonovými poutky pro zaháknutí za ucho, prémiovým zvukem, dlouhou výdrží baterie a čistými hovory díky HD mikrofonu s funkcí ANC.
- pro všechna zařízení Android, Apple a Windows
- reproduktor 13mm s výkonem 40mW
- HiFi stereo zvuk s nízkou latencí pouze 60mS
- mikrofon s ANC (Active noice cancelling)
- výdrž 7 hodin hudby / 5 hodin hovorů
- herním a poslechovým režimem
- dotykové ovládání na sluchátkách
- možnost použité pouze jednoho sluchátka
- dobíjecí box s LED displejem (500mAh)
- měkká silikonová poutka za uši
- odolnost IPX5 / SNR 39dB / bluetooth 5.3
Maximální pohodlí bez tlaku s Ear Hook
Sluchátka Lenovo ThinkPlus XT80 přináší skvělý výkon, kvalitní zvuk bez kompromisů a dlouhou výdrž baterie. S Ear Hook silikonovými poutky pro zaháknutí za ucho sluchátka skvěle drží při pohybu, nevytváří tlak na ucha a jsou pohodlná při dlouhém nošení. Proto jsou ideální volbou pro sport, práci i hraní her. Díky uzavřené konstrukci navíc izolují od okolního hluku, takže si poslech hudby i telefonování opravdu vychutnáte. Sluchátka se automaticky párují se všemi zařízeními Android, Apple a Windows přes bluetooth 5.3.
Pro maximální zážitek umožňují Lenovo XT80 volbu ze dvou režimů - poslechový a herní. Poslechový režim nabízí ideální vyvážení ekvalizéru a delší výdrž baterie. V herním režimu sluchátka zvýrazní basy a zkrátí latenci na 40m/s. Výsledkem je perfektní zvuk a okamžitá odezva.
Každé sluchátko má dva mikrofony s funkcí ANC (Active Noice Cancelling). Díky tomu si užijete nerušené telefonní hovory i na rušné ulici, v kanceláři nebo autě. Pro maximální pohodlí můžete vše ovládat pomocí tlačítek přímo na těle sluchátek. Přidávat hlasitost, přijímat hovory nebo přeskakovat skladby tak zvládnete při běhu. Tlačítkové ovládání má oproti dotykovému výhodu větší přesnosti. Navíc nehrozí riziko nechtěného přepnutí při náhodném dotyku.
Ať už sportujete nebo máte spoustu pohybu v práci, měkká silikonová poutka za uši zajistí, že Vám sluchátka nebudou vypadávat. Vy se tak můžete 100% soustředit pouze na poslech a svoji činnost. Pro maximální pohodlí a izolaci od okolí si sluchátka nastavíte přesně podle velikosti svého ucha. V každém balení jsou tři páry velikostí gumiček do uší.
Lenovo ThinPlus XT80
Kvalitní zvuk bez kompromisů
Užijte si stereo zvuk v HiFi kvalitě! Sluchátka Lenovo ThinkPlus XT80 ohromí i náročné uživatele svými silnými basy a jemnými výškami. Srdcem každého sluchátek je reproduktor s průměre 13mm a výkonem 40mW. Při výrobě reproduktoru byly použity materiály jako titan a grafit, které zajišťují krásný zvuk a dlouhou životnost bez ztráty vlastností sluchátek.
Herní mód nabízí kromě silných basů s technologií Super Bass také nízkou latenci 40ms. Reakce sluchátek na signál je tak zcela okamžitá.

Telefonování
Kromě poslechu hudby můžete sluchátka využít také k telefonování. Při sportu, řízení auta i v práci fungují sluchátka jako plnohodnotné handsfree. Kromě reproduktoru jsou v každém sluchátku dva mikrofony s technologií aktivního potlačení okolních šumů ANC (Active Noice Cancelling), která je schopna odstranit až 99% okolních zvuků. Bez ohledu na dění a zvuky okolo jsou hovory jasné a čisté pro volající na obou stranách i v hlučném prostředí.
Chcete zůstat v bezpečí a kontaktu s okolím? S Lenovo ThinkPlus XT80 žádný problém. Sluchátka se párují jedno k druhému. Při poslechu a telefonování tedy můžete používat pouze jedno sluchátko. Druhé ucho zůstává volné a umožňuje vnímat dění a zvuky v okolí. Tuto možnost oceníte zejména při venkovních sportovních aktivitách nebo práci, kde můžete zároveň plnohodnotně komunikovat s kolegy.

Konstrukce s poutky za uši
Sluchátka Lenovo ThinkPlus XT80 kladou maximální důraz na pohodlí a funkčnost. Díky tomu se můžete 100% soustředit na zážitek z poslechu a svoji činnost. Ear Hook konstrukce se silikonovými poutky za ucho pevně drží sluchátka na svém místě za všech okolností. Sluchátka nevydávají a neuvolňují se ani při rychlém pohybu hlavy.
Poutka vyrobená ze silikonu, jsou měkká, ohebná a zároveň příjemná na dotyk. Sluchátka se tak snadno nasazují a poutka se vždy dokonale přizpůsobí k Vašemu uchu. Tvar sluchátek těla sluchátka je vyvinutý a přizpůsobený ergonomii lidského ucha. Sluchátko dokonale padnou do ucha a netlačí na žádném místě ani při dlouhém používání.

Výdrž až 35 hodin
Užijte si poslech své oblíbené hudby na maximum - se sluchátky ThinkPlus XT80 se rozhodně nemusíte omezovat. S výdrží až 35 hodin Vás nechají bez energie ani při celodenním používání. Každé sluchátko má vlastní baterii s kapacitou 55mAh, která umožňuje až 7 hodin přehrávání hudby na jedno nabití (při 80% max. hlasitosti). Dobíjecí box má vlastní baterii s kapacitou 500mAh a umožňuje sluchátka až 5x dobít do plné kapacity. Celková doba výdrže sluchátek v kombinaci s dobíjecím boxem je až 35 hodin poslechu hudby, nebo 30 hodin telefonních hovorů.
Sluchátka se v box dobijí do plné kapacity za méně než 1,5 hodiny.Dobíjecí box slouží jako dokovací stanice pro zpětné nabíjení a zároveň chrání sluchátka proti poškození při přenášení. Na přední straně boxu je LED displej s ukazatelem aktuálního stavu kapacity baterie a průběhu zpětného dobíjení sluchátek. Pro kontrolu aktuálního stavu kapacity baterie stačí kdykoliv pouze otevřít víčko boxu.

Odolnost IP65
Sluchátka jsou připravená na pořádnou nálož sportovních a venkovních aktivit i za nepříznivého počasí.
Certifikace IPX65 odolá proti prachu, blátě a zejména stříkající vodě ve formě deště, mlhy nebo pocení. Nemusíte tak přemýšlet o aktuálním počasí a můžete se vrhnout do svých sportovních výkonů.

Bluetooth 5.3
Nová verze Bluetooth 5.3 je zárukou vysoké stability spojení a schopnosti přenosu velkého množství dat při zachování nízké energetické náročnosti. Sluchátka tak zaručují kvalitní poslech a dlouhou výdrž baterie.

Dotykové ovládání
Svůj telefon nechte v klidu ležet na stole nebo v kapse. Sluchátka Lenovo ThinkPlus mají pohodlné tlačítkové ovládání přímo na svém těle. Kombinací stisků můžete spustit a zastavit přehrávání, zvýšit / snížit hlasitost, přeskakovat skladby nebo přijímat a ukončovat telefonní hovor.
Velkou výhodou je ovládání hlasitosti pomocí tlačítek. Nestane se Vám, tak že omylem místo změny hlasitosti ukončíte přehrávání nebo zavěsíte hovor.

Technické parametry
Obsah balení
| Kategorie: | Bezdrátová sluchátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 6973037709458 |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Doba hovoru na jedno nabití: | 5 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Doba poslechu na jedno nabití: | 7 hodin (při 80% max. hlasitosti) |
| Dotykové ovládání: | Ano |
| Frekvenční rozsah: | 20 - 20000 Hz |
| Funkce Hands Free: | Ano |
| Hmotnost dobíjecího boxu: | 90g |
| Hmotnost sluchátka: | 10g |
| Integrovaný mikrofon: | Ano 2x každé sluchátko |
| Kapacita baterie dobíjecího pouzdra: | 500mAh |
| Kapacita baterie sluchátek: | 55mAh |
| Kompaktibilní: | Android 5.0 / IOS 8.0 a vyšší / Windows 7 a vyšší |
| Latence: | 40ms |
| Materiál reproduktoru: | Titan |
| Membrána reprodutkoru: | grafit |
| Odpor: | 16Ω |
| Odstranění vnějších šumů: | CVC 8.0 Noise Cancelling |
| Průměr měniče: | 13mm |
| SNR: | 39dB |
| Vodotěsnost: | IPX65 |
| Výkon reproduktoru: | 40mW |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
