Dron KF106 MAX / 4K Full HD kamera / WiFi / GPS / 3osý gimbal / detekce překážek
Objevte svět z ptačí perspektivy a užijte spoustu zábavu při přilétání s dronem KF106 Max. S širokoúhlou kamerou pořídíte nezapomenutelné fotografie i video.
- fotografie 4K (5760*3240px)
- video Full HD (1920x1080px) při 25fps
- senzor detekce překážek
- 3osý Gimbal a EIS elektorická stabilizace obrazu
- Ukládání záznamu na SD kartu až 128Gb
- širokoúhlý záběr 120° / až 50x ZOOM za letu
- GPS s automatickým návratem
- 3 rychlosti letu max. 50Km/h
- Výdrž až 28minut letu
- Hmotnost dronu s baterií 369g
Skvělé záběry i zážitky z létání
Dron KF106 MAX je stvořený pro zábavu při létání i pořizování skvělého videa a fotografií. Dron je vhodný jak pro začátečníky tak náročnější pokročilé piloty. Ve své kategorii přináší skvělé zpracování, dlouhou výdrž letu, výborné letové vlastnosti a pokročilé funkce. Se skládací konstrukcí, nízkou hmotností a přepravním boxem můžete vzít KFKF106 MAX s sebou úplně kamkoliv.
Perfektní ostré záběry pořídíte přední s spodní kamerou s rozlišením až 6K při 25fps. Mechanickou stabilizaci obrazu zajišťuje 3osý Gimbal přední kamery a EIS anti-shake elekronická stabilizace. Video a fotografie lze ukládat na SD kartu s kapacitou až 128GB nebo přímo do paměti mobilního telefonu. Postprodukční úpravy videa a fotografií lze provést přímo v mobilní aplikaci dronu.
Spolehlivé motory a dlouhý dosah
Vysoce spolehlivé a neporuchové bezkomutátorové motory typ 1503 mají nízkou spotřebu a zároveň dávají dronu potřebný výkon i za silnějšího větru. To vše doplňuj GPS navigace a 6osý giroskop. Díky GPS má dron nejen výrazně lepší letové vlastnosti, ale také pokročilé funkce jako automatický návrat jedním tlačítkem, návrat při nízkém stavu baterie, návrat při ztrátě dosahu ovladače, nalezení ztraceného dronu a režim ztráty orientace.
Dálkové ovládání s displejem má dosah až 3000m v otevřeném prostoru. Obraz mezi se mezi dronem a aplikací přenáší přes 5G WiFi s dosahem až 600m. Baterie s kapacitou 2200mAh umožňuje až 28 minut letu dle míry využití jednotlivých funkcí. Mobilní aplikace je kompatibilní s Android 4.4 a IOS 8.0
Dron KF106 Max
GPS s automatickým návratem
KF106 MAX pro je skvělý dron pro začátečníky i zkušené piloty. Díky skládací konstrukci, nízké hmotnosti a transportnímu boxu můžete vzít dron na dovolenou i do přírody.

4K kamera
Dron KF106 MAX Pro je přímo stvořený pro vytváření skvělých záběrů z ptačí perspektivy. K tomu je vybavený přední kamerou s širokoúhlým objektivem a úhlem záběru 120°.
- Rozlišení přední kamera: fotografie 5760*3240px (6K) / video 1920x1080px (HD) při 25fps
- Rozlišení spodní kamera: fotografie 640 x 480px / videa 1080 x 720px
Během letu můžete na dálkové ovladači elektronicky nastavit ideální úhel vertikálního záběru v rozsahu 0-90°. Spodní - doplňková kamera vykrývá slepá místa, která by přední kameře jinak zůstala skrytá.

Ukládání záznamu
Záznam z dronu se ukládá v plné kvalitě na SD kartu s podporovanou kapacitou 32 až 128 GB. SD karta se vkládá přímo do dronu a díky tomu nedochází ke snížení kvality vlivem přenosu záznamu mezi dronem a telefonem.
Fotografie i video v plné kvalitě lze z SD karty stáhnout přes aplikaci přímo do telefonu. V samotné aplikaci pak lze u záznamů provádět post-produkční úpravy včetně vkládání vkládání zvuku, zpomalení, zrychlení, přiblížení nebo zkrácení záznamu.

Stabilizace obrazu
Pro hladká a plynulá videa i ostré fotografie je dron KF106 MAX vybavený mechanickou i elektronickou stabilizací obrazu.
3 osý gimbal vyrovnává větší náklony a pohyb dronu ve větru, vysoké letové rychlosti a při prudkých změnách směru letu.
EIS elektronická stabilizace odstraňuje chvění způsobené drobnými vibracemi jednotlivých rotorů při zvýšení nebo snížení výkonu.

Čip s AI
Při ukládání záznamu dochází k automatickému vylepšení pomocí AI. Video a fotografie tak získají ještě živější barvy
GPS s automatickým návratem
Užijte si s bezstarostné lety s dronem KF106 MAX. Díky paměti GPS souřadnic místa, ze kterého dron vzlétl, se umí stisknutím tlačítka kdykoliv automaticky vrátit zpět. Automatický návrat se aktivuje také automaticky ve chvíli, kdy dojde k poklesu napětí v baterii nebo ztrátě signálu mezi dronem a ovladačem. I když se zapomenete v oblacích, dron se vždy vrátí na místo, ze kterého vzlétl.
GPS také otvírá cestu k automatickým letovým režimům, se kterými si užijete zábavu a pořídíte parádní snímky:
- Follow me - dron automaticky sleduje a následuje každý pohyb
- Kroužení 360° - dron automaticky krouží okolo v nastavené vzdálenosti
- Traťový let - naprogramujte si na mapě v aplikaci vlastní letovou trasu

Venkovní a Vnitřní režim
Nastavte si letový režim podle prostředí, ve kterém chcete létat. Dron KF106 MAX Pro má dva letové režimy pro létání venku a v uzavřeném prostoru.
Venkovní GPS režim je určený pro létání venku, v otevřeném prostoru, s aktivními funkcemi automatického návratu. Pro létání v uzavřených prostorách, místnostech a tam, kde není možné GPS načíst je k dispozici optický režim letu. Dron pro svoji navigaci a udržení letových vlastností používá optické senzory na svém trupu.
Aby bylo létání ještě více flexibilní a snadné, je možné během letu měnit tři stupně rychlosti.

Detekce překážek
Dron KF106 MAX je schopný létat rychlostí až 50Km/h. V takovém fofru může být kličkování mezi překážkami oříšek i pro zkušené piloty. K tomu, aby nedošlo k nechtěnému nárazu do pevné překážky a poškození dronu, pomáhá laserový senzor detekce překážek, který nepřetržitě monitoruje prostor 360° okolo dronu.
Pokud senzor detekuje překážku ve směru letu, bez ohledu na povely dálkovém ovladače automaticky zastaví, aby nedošlo k nárazu. Senzor nedokáže dron 100% ochránit ale velmi výrazně snižuje pravděpodobnost nechtěného střetu. Pokud to situace a okolní podmínky vyžadují, je možné senzor vypnout v aplikaci, nebo z dronu úplně sundat.
.gif)
Spolehlivé a úporné motory
Ramena dronu dronu KF106 MAX jsou osazená spolehlivými bezkomutátorovými (bezkartáčovými) rotory typu 1503 s výkonem 9W, které mají oproti klasickým kartáčovým motorům plynulejší chod, rychlejší reakce, nižší opotřebení a lepší energetickou účinnost. Výsledkem je lepší stabilita, silnější tah, delší doba letu a dlouhodobě spolehlivý provoz bez nutnosti servisu.
Rotory jsou osazené vrtulkami, které lze v případě opotřebení nebo poškození kdykoliv vyměnit. Kromě toho mají ramena i trup dronu LED osvětlení pro noční lety. Bez ohledu na denní dobu budete mít nad létáním nepřetržitou kontrolu a můžete si užít dobrodružství na noční obloze.

Zážitek z létání až 28 minut
Dron KF106 MAX má baterii s kapacitou 2200mAh. Díky úsporným motorům umožňuje až 28 minut letu na jedno nabití. Do plné kapacity se baterie dobije přibližně za dvě hodinky, v závislosti na použitém napájecím adaptéru.
Aktuální stav nabití baterie můžete kdykoliv zkontrolovat na displeji dálkového ovladače nebo v mobilní aplikaci.

Mobilní aplikace
Pro přenos obrazu v reálném čase a ovládání dronu je určena aplikaci RX Drone, kompatibilní se všemi telefony Android a IOS. Dron se s aplikací propojuje přes WiFi hotspot síť, kterou dron po zapnutí začne automaticky sám vysílat.
Aplikace má příjemné uživatelské prostředí a intuitivní ovládání. Pomocí aplikace lze ovládat veškeré funkce dronu i samotný let. Během letu umožňuje aplikace sledovat obraz z kamery, pořizovat záběry, spouštět funkce follow me, kroužení okolo, traťový let, focení / video gestem i ovládat nastavení dronu.
Kromě toho lze prostřednictvím aplikace stahovat záběry z SD karty přímo do mobilního telefonu, provádět postprodukční úpravy včetně filtrů a přidání zvuku do videa. Přímo v aplikaci se také zobrazují informace o letových hodnotách, stavu baterie nebo síle signálu.

Přenos obrazu
Vydejte se prozkoumat skrytá místa nejen v bezprostředním okolí. Dron KF106 MAX Pro dolétne opravdu daleko. Spojení mezi ovladačem a dronem zajišťuje digitální technologie s dosahem až 3 km. Pokud by během letu došlo k přerušení signálu, dron se automaticky vrátí zpátky.
Dosah přenosu obrazu mezi dronem a aplikací je až 1,2 km, podle terénu a podmínek v místě, kde létáte. Po přerušení živého přenosu je možné létat "naslepo" podle GPS polohy zobrazené na mapě v aplikaci.

Hmotnost 369g
Dron KF106 MAX má hmotnost pouze 369g a ve složeném stavu je vejde na dlaň jedné ruky.

Obsah balení
- Dron KF106 MAX
- 2x baterie 2200mAh
- dálkové ovládání s baterií a displejem
- přepravní brašna
- servisní šroubovák
- napájecí kabel
- uživatelský manuál
- originální balící box

| Kategorie: | Sada dronu se 2 bateriemi |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.5 kg |
| EAN: | 0792649663080 |
| Automatický start a přistání: | Ano |
| Barometr: | Ano |
| Doba letu: | až 28 minut dle míry využití funkcí |
| Doba nabíjení: | cca 120 minut |
| Dosah signálu ovladače: | 3000 metrů |
| Dosah signálu WiFi: | 600 metrů |
| Elektronická stabilizace obrazu: | Ano EIS |
| Elektronické natáčení kamery: | Ano / 90° |
| Fotografie gestem: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Gyroskop: | Ano / šestiosý |
| Hmotnost dronu: | 369g |
| Kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 7,4V / 2200mAh |
| Mechanická stabilizace obrazu: | Ano / 3osý Gimbal |
| Mobilní aplikace: | Android 4.4 / IOS 8.0 a vyšší verze |
| Nahrávání na SD kartu: | Ano / až 128Gb |
| Napájení ovladače: | 3x baterie AA |
| Návrat při vybité baterii: | Ano |
| Návrat při ztrátě signálu: | Ano |
| Odolnost při větru: | stupeň 8 |
| Optický zoom: | Ano / 50x |
| Osvětlení dronu: | Ano |
| Režim FolowMe: | Ano |
| Rozlišení fotografie: | 5760*3240px |
| Rozlišení videa: | 1920*1080px při 25fps |
| Rozměry rozloženého dronu: | 32 x 31 x 10,5cm |
| Rozměry složeného dronu: | 17 x 10 x 10,5cm |
| senzor aktivního vyhýbání překážkám: | Ano / Laserový |
| Technologie přenosu obrazu: | WiFi 5G |
| Technologie signálu ovladače: | digitální 2,4GHz |
| Traťový let: | Ano |
| Typ baterie : | Li-Polymer |
| Typ motorů: | bezkomutátorové motory |
| Úhel záběru přední kamery: | 120° |
| Video gestem: | Ano |
| Ztráta orientace: | Ano |
Dron KF106 Max
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
