Dron PulsGo V666 Max / ovladač s displejem / Full DH kamera
Dron PulsGo V666 Max s kamerou, ovladačem s displejem a odolnou konstrukcí pro první zážitky z létání a pořizování záznamů. Vhodný pro děti od 5 let věku na létání venku i v interiéru.
- výdrž až 25 minut letu
- Full HD kamera a ovladač s 5,4" displejem
- automatický start a přistání
- max. letová výška 120m
- dosah ovladače až 3km
- elektronicky nastavitelný úhel záběru kamery
- EIS elektronická stabilizace obrazu
- ukládání záznamu na SD kartu až 128GB
- spolehlivé bezkartáčové motory
- osvětlení pro noční létání
- hmotnost 188g
Létání i zábava pro děti a začátečníky
Užijte si zábavu při létání a pořizování prvních snímků z výšky. Dron PulsGo V666 Max je vhodný pro děti od 5 let věku a začátečníky, připravený na létání venku i v interiéru - zábavu si tak užijete na zahradě i v obýváku. Díky ovladači s vlastním 5,4" displejem a funkci automatického startu je ovládání velice jednoduché. Po zapnutí je dron připravený k okamžitému letu, natáčení videa i pořizování fotografií. S odolnou konstrukcí a uzavřenými rotory, je navíc létání bezpečné i pro menší děti bez rizika úrazu nebo poškození - dron můžete bez obav vzít do ruky i během letu.
Dron PulsGo V666 Max má hmotnost 188g (včetně baterie) a kompaktní rozměry, se kterými se vejde na dlaň jedné ruky. Díky tomu si děti mohou vzít dron kamkoliv sebou. Pro bezpečné přenášení má stylovou brašnu, do které se vejde kromě dronu i veškeré příslušenství. Baterie s kapacitou 1500mAh zajišťuje až 25 minut létání, natáčení videa a zábavy. Pořízený záznam se automaticky ukládá na SD kartu nebo přímo do paměti telefonu. Během letu si také můžete upravit jednu ze tří letových rychlostí. Od nejpomalejší - pro snadné ovládání a létání v interiéru až po rychlost 40km/h pro venkovní zábavu.
PulsGo V666 Max
Nekonečná zábava při létání a pořizování záznamu pro děti i dospělé.
První fotografie a videa
S dronem V666 Max si užijí zábavu děti i dospělí a to nejen při létání, ale také pořizování fotografií, videa nebo 3D akrobacii. Dron má širokoúhlou přední kameru s úhlem záběru 120°. Během létání můžete natáčet video nebo vytvářet fotografie v HD kvalitě. Základní EIS elektronická stabilizace obrazu vyrovná náhlé prudké změny směru letu a vibrace rotorů. Na dálkovém ovladači je možné elektronicky nastavit ideální úhel snímání kamery i během letu v rozsahu 0-90°. Kromě zábavy je pro děti focení a natáčení videa také skvělý způsob rozvoje kreativity i fantazie dětí.
Dron PulsGo V666 Max má dva režimy létání - s dálkovým ovladačem nebo s aplikací Wifi UAV v mobilním telefonu. Před každým letem si děti mohou vybrat, jestli k ovládání dronu a přenosu obrazu použijí dálkový ovladač nebo aplikaci staženou v telefonu. V případě létání s ovladačem se po zapnutí dron a ovladač okamžitě spárují, včetně přenosu obrazu. Pořízený záznam se v tomto případě ukládá na SD kartu vloženou do ovladače. Při létání s aplikací se dron a aplikace v telefonu propojí přes WiFi hotspot síť, kterou dron po svém zapnutí automaticky vysílá. V tomto případě se záznam ukládá přímo do paměti telefonu. Dosah signálu ovladače je až 3 km a dosah propojení s aplikací je až 1,2 km (v závislosti na terénu a podmínkách v místě letu).
Užijte si zábavu s dronem PulsGo V666 Max
| Kategorie: | Drony |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 0792649662854 |
| Automatický start a přistání: | Ano |
| Barometr: | Ano |
| barva:: | šedá |
| Detekce překážek: | Ano |
| Doba letu: | až 25 minut |
| Dosah ovladače: | 3000 metrů |
| Dosah WiFi přenosu obrazu: | 1200 metrů |
| Elektronické natáčení kamery: | Ano / 90° |
| Fotografie gestem: | Ano (v aplikaci) |
| GPS: | ne |
| Gyroskop: | Ano / 6 osý |
| Hmotnost dronu: | 188g |
| Kamera: | Ano |
| Kapacita baterie: | 7,4V / 1500mAh |
| Mobilní aplikace: | Wifi UAV |
| Napájení ovladače: | Vlastní baterie 3,7V / 350mAh |
| Návrat při vybité baterii: | Ano |
| Návrat při ztrátě orinetace: | Ne |
| Návrat při ztrátě signálu: | Ano |
| Osvětlení dronu: | Ano |
| Režim FolowMe: | Ne |
| Rozlišení fotografie: | 3840x2160px |
| Rozlišení videa: | 1280*720px (15fps) |
| Rozměry dronu: | 15,5 x 15,5 x 4,7 cm |
| Stabilizace obrazu kamery: | EIS / Elektronická stabilizace |
| Technologie přenosu obrazu: | WiFi 5G aplikace / 2,4GHz ovladač |
| Traťový let: | Ano |
| Typ displeje ovladače: | LED displej |
| Typ motorů: | bezkartáčové motory |
| Úhel záběru přední kamery: | 120° |
| Velikost displeje ovladače: | 5,4" (13,5cm) |
| Video gestem: | Ano |
| ZOOM: | Ne |
Dron PulsGo V666 Max
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Objevte kvalitu za férové ceny. Jsme přímým dovozcem elektronicky značky PulsGo, která spojuje moderní technologie, prémiové materiály, precizní zpracování a jedinečný design.
| Výrobní společnost : | Shenzhen Youngeast Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | 101-105, Building 5, Zone C, Jinxiu Huacheng, Bantian Street, Longgang District, Shenzhen City, Guangdong Province, China |
| E-mail : | carriecao@youngeast.cn |
| Zástupce výrobce v EU : | Eqshop 787 s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | Budapešťská 1491/5, Praha 10 - Hostivař, 102 00 |
| E-mail zástupce v EU : | info@equil.cz |
